UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

W niedzielę 14.12 odbył się kolejny turniej Jarocin Cup tym razem dla rocznik 2012

W turnieju wystąpiło osiem zespołów po dwa z klubów Antonio Jarocin, APR Jarocin, LZS Cielcza i Grom Golina. Tym razem prowadzona była klasyfikacja i zespoły grały o poszczególne miejsca w turnieju.

Turniej był dla roczników 2012 oczywiście w naszych drużynach mieli możliwość zaprezentowania się także młodsi piłkarze z roczników 2013 i 2014. Nasze dwie drużyny w spotkaniach grupowych spisywały się bardzo dobrze w swoich grupach nie przegrywając żadnego spotkania. Obie drużyny awansowały do półfinałów w których zagrały bratobójczy pojedynek. Zwycięzca tego meczu zagrał w finale z Antonio Jarocin , nasza druga ekipa zagrała w meczu o trzecie miejsce z APR Jarocin.

Spotkanie o trzecie miejsce zakończyło się wygraną kolegów z APR Jarocin (była to jedyna porażka naszych drużyn w regulaminowym czasie gry  w tym turnieju) W meczu finałowym druga drużyna zremisowała z Antonio Jarocin i do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne , które lepiej wykonali zawodnicy Antonio.

Nasze zespoły ostatecznie w stawce ośmiu drużyn zajęły drugie i czwarte miejsce. Gratulujemy młodym piłkarzom udanego występu i dobrej postawy. Rywalom dziękujemy za rywalizację fair play, a organizatorom za zaproszenie i przeprowadzenie imprezy.

GROM REPREZENTOWALI : Filip Żuchowski ,Marcel  Skałecki , Eryk Banaszak , Jan Cyfert , Mateusz Ratajczak  , Kajetan Półrolniczak , Jakub Stolaś , Tomasz  Stolaś , Oliwier Maćkowiak , Oliwier Ratajczak  ,Fabian  Ratajczak  , Alan Nawrocki , Wojciech Tułaza , Adrian Musiałowski Trenerzy Paweł Maciejewski , Piotr Kowalczyk.

zdjęcia organizator turnieju