UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Po przerwie covidowej seniorzy powrócili na ligowe boisko rozgrywając mecz w Gołuchowie.

Ponownie na boisko ligowe wrócili seniorzy. Zmierzyli się w Gołuchowie z tamtejszym LKS.  Przed przerwą oba zespoły zdobyły po jednej bramce. Prowadzenie uzyskał w 28 minucie Michał Marciszak, który jako pierwszy dopadł do piłki odbitej od poprzeczki. Dwie minuty przed przerwą do wyrównania doprowadził Marcin Ratajczyk sprytnie zachowując się w polu karnym rywali, mijając jednego z obrońców i nie dając szans bramkarzowi. Asystę zaliczył Marcin Bryll. Do przerwy wynik był remisowy.

Niestety po zmianie stron gospodarze przechylili szalę na swoją korzyść. W 57 minucie w zamieszaniu podbramkowym po rzucie wolnym napastnik z Gołuchowa wykorzystał że Marcin Bryll chwycił go za ramię i padł na murawę , a sędzia niestety wskazał na jedenasty metr. Rzut karny bliski obrony był Tomasz Kryś . lecz piłka wpadła do siatki. Podłamani goście pozwolili na jeszcze jedno trafienie gospodarzom, wynik ustalił zdobywając drugą bramkę Michał Marciszak. Grom ambitnie dążył do poprawy rezultatu ale już strat nie udało się zniwelować.  W drużynie LKS występowało kilku zawodników grających na szczeblu czwartej ligi co miało przełożenie na obraz gry. Po naszych graczach było widać przerwę w rozgrywkach i treningach.

Przed drużyną Gromu teraz dwa spotkania w roli gospodarza w krótkim odstępie czasu. 1 maja podejmować będą LKS Czarnylas, a 3 maja Pelikan Grabów. Oba spotkania na Piorun Arena w Golinie.

LKS Gołuchów - Grom Golina 3:1 (1:1)

1:0 Michał Marciszak 28 min

1:1 Marcin Ratajczyk 43 min po asyście Marcina Brylla

2:1 Dominik Marcinkowski z rzutu karnego (58 min)

3:1 Michał Marciszak (62 min)

GROM: Tomasz Kryś, Marcin Bryll (80 min Łukasz Goździaszek), Miłosz Wachowiak, Remigiusz Sobczak, Adam Bryll, Kacper Mizera (59 min Bartosz Chybki) , Krzysztof Gładczak, Cezary Janicki, Marcin Ratajczyk (65 min Kamil Pawlak), Grzegorz Przestacki (86 min Szymon Gęsty) Tomasz Zaremba/ trener Sebastian Waszkiewicz . ponadto w kadrze Krzysztof Antoniewicz.