UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

W drugim spotkaniu w rundzie wiosennej Orliki Gromu (2010 i młodsi) po emocjonującym meczu zwyciężyły w Kaliszu z tamtejszym KKS 6:5 (4:1)

Orliki w sobotę udały się do Kalisza by rozegrać kolejne spotkanie w grupie mistrzowskiej II ligi okręgowej (przypomnijmy po rundzie jesiennej zespoły zostały podzielone na nowe grupy w zależności od miejsc w tabeli po jesieni)

Tym razem zmierzyli się z KKS III Kalisz.  Spotkanie miało bardzo ciekawy i emocjonujący przebieg. Świadczy o tym rolllercaster wyniku. Najpierw gospodarze po rzucie karnym prowadzili 1:0, następnie cztery razy nasi piłkarze trafiali do siatki i do przerwy wynik brzmiał 4:1 dla Gromu. Po zmianie stron Kaliszanie ruszyli do ataku i wyszli na prowadzenie 5:4 !! Jednak końcówka spotkania należała do naszych graczy, którzy lepiej wytrzymali spotkanie i ponownie przechylili szalę na swoją korzyść i wynik brzmiał  6:5 dla Gromu,  a decydującą bramkę po podaniu Jakuba Przykłoty zdobył Jakub Żuchowski. 

KATEGORIA ORLIKI E1 (2010) 

KKS III Kalisz - Grom Golina 5:6 (1:4)

Łupem bramkowym dla Gromu podzielili się: Dawid Świątkowski 2 , Jakub Przykłota, Jakub Żuchowski, Dominik Ratajczak. Jedno trafienie było samobójcze

Kadra Gromu: Antoni Robak, Jakub Nowicki, Dawid Świątkowski, Jakub Żuchowski, Kacper Ratajczak. Dominik Ratajczak, Hubert Misiak, Jakub Przykłota, Kamil Tułaza, Marcel Skałecki, Kajetan Półrolniczak, Małgorzata Szymczak. Trener Paweł Maciejewski, kierownik Mateusz Żuchowski. Może być zdjęciem przedstawiającym stoi i na świeżym powietrzu