UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

W drugim spotkaniu w okresie przygotowawczym przegrali z WKS Witaszyce 1:2 (0:0, 0:1, 1:1, 0:0)

Mecz odbył się w sobotę na sztucznym boisku w Jarocinie. Grano 4 x 25 min. W zespole Gromu z różnych przyczyn nie mogło zagrać aż 11 zawodników. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem występującego w A klasie WKS Witaszyce 2:1.

Oto pomeczowe opinie trenerów.

"Oceniając to spotkanie uważam że Grom był dla mojej drużyny wymagającym rywalem, założenia które nakreśliłem zawodnikom przed meczem były przez większość spotkania w miarę poprawnie realizowane. Cieszy zwycięstwo, jednak w tym meczu zbyt mało byliśmy w posiadaniu piłki przez co rywal stwarzał także niebezpieczne sytuacje, sami również nie potrafiliśmy wykończyć kilku fajnych akcji stąd wynik do końca był sprawą otwartą.

Z racji tego że dość późno rozpoczęliśmy przygotowania do sezonu,cieszy fakt że większość chłopaków wytrzymała trudy spotkania i wygląda coraz lepiej od strony fizycznej, martwi natomiast słaba skuteczność oraz przestoje w grze które powodowały oddanie inicjatywy przeciwnikowi.Drużynie Gromu życzę awansu do A-klasy,sądze że im się to uda i już jesienią zagramy w derbach w A-klasie."  - podsumował trener WKS Witaszyce Marcin Bazarnik

"To nie był dobry mecz w naszym wykonaniu. Wyglądaliśmy dziś bardziej ociężale. Przeciwnicy byli szybsi. To efekt ciężkiego okresu treningów za nami, po którym przychodzi okres „ ciężkich nóg” . Bardzo rozczarowany jestem tym, że słabo dziś wyglądaliśmy  pod względem taktycznym, nie realizując większości założeń. Broniąc graliśmy zbyt daleko od siebie , nie potrafiliśmy dobrze współpracować w okresie posiadania piłki.

Co prawda zabrakło dziś aż 7 zawodników z pierwszego sparingu a w sumie 10, jednak liczyłem że lepiej zaprezentujemy się w tym spotkaniu. WKS był bardziej zgrany, grali bardziej ustabilizowanym składem. U nas pierwsze sparingi mają na celu szukanie różnych ustawień dlatego ponownie każdą kwartę graliśmy w innym ustawieniu, co także przekłada się na brak zrozumienia na boisku. Chcę także żeby jak najwięcej zawodników było w formie meczowej. Im bliżej ligi tym zespół będzie bardziej ustabilizowany.  Witaszyce oceniam pozytywnie , zasłużenie zwyciężyli. " -  podsumował trener Gromu Golina Sebastian Waszkiewicz

WKS WITASZYCE - GROM GOLINA 2:1 (0:0, 1:0, 1:1, 0:0)

1:0 Sebastian Jankowski ( 39 min)

1:1 Marcin Szymkowiak ( 58 min)

2:1 Sebastian Jankowski (64 min)

GROM: B. Kubiak, M. Żurek, Sz. Bryll, D. Klemm, K. Gładczak, M. Patoka, P. Ziętek, M. Bryll, M. Szyba, Ł. Lis, A. Podogrodzki, M. Szymkowiak, J. Szymkowiak, P. Kryś, O. Dyoniziak, J. Strzoda, zawodnik testowany 1, zawodnik testowany 2,

W kolejnym spotkaniu sparingowym Gromowcy zagrają z kolejnym zespołem występującym w A klasie Błękitnymi Spartą Kotlin. Trwają ustalenia co do miejsca i terminu spotaknia. Wkrótce informacja zostanie podana na stronie.

Komentarze   

0 #7 Trener Gromu G 2015-02-24 20:06
Kto był tym zawodnikiem? który zagrał w drużynie WKS Witaszycz Bo niekojarze! Proszę o Odpowiedz! :) :-|
Cytować
0 #6 tom 2015-02-23 17:53
Kuba Jacek 18-letni bramkarz wypoż. dokońca grudnia do Jaroty. Od stycznia jest naszym graczem ale trenuje w Witaszycach nie informując nas o tym fakcie.
Cytować
0 #5 Hal 2015-02-23 08:09
co za Gromowiec zagrał w WKS-ie
Cytować
0 #4 Hal 2015-02-23 08:08
do WIEDZA --> wiesz co robi pies jak mu się nudzi ...?
tak na poważnie wie ktoś co to za nowi piłkarze bo nie było mnie na meczu?
Cytować
+4 #3 tom 2015-02-22 21:43
Ot ciekawostka! W drużynie WKS-u zagrał nasz zawodnik (oczywiście bez naszej zgody i wiedzy) którego podobno nie znają ani trener ani działacze z Witaszyc!
Cytować
0 #2 Wiedza 2015-02-22 19:18
Sprawdzani byli dwaj zawodnicy z Bundesligi
Cytować
+1 #1 hal 2015-02-22 15:04
Kim są zawodnicy testowani?
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież