UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Terminarz rozgrywek ligi:Trampkarz Młodszy (rocznik 2000 i młodsi). grupa 1

 

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2013-09-14

1 GROM Golina - GKS Żerków 2013-09-14 11:00   2:5
2 CZARNI Dobrzyca - OSTROVIA Ostrów Wlkp. 2013-09-14 11:00   1:11
3 JAROTA Jarocin - GOS BIAŁY ORZEŁ Koźmin 2013-09-14 11:00   2:1
4 GKS Jaraczewo - OGNIWO Łąkociny 2013-09-14 11:00   6:4



Kolejka: 2 w dniach 2013-09-21

 

 

5 GKS Żerków - OGNIWO Łąkociny 2013-09-21 11:00   8:1
6 GOS BIAŁY ORZEŁ Koźmin - GKS Jaraczewo 2013-09-21 13:00   3:2
7 OSTROVIA Ostrów Wlkp. - JAROTA Jarocin 2013-09-21 12:30 parowoz 2:4
8 GROM Golina - CZARNI Dobrzyca 2013-09-21 11:00   2:0



Kolejka: 3 w dniach 2013-09-28

 

 

9 CZARNI Dobrzyca - GKS Żerków 2013-09-28 13:00   0:2
10 JAROTA Jarocin - GROM Golina 2013-09-28 13:00   3:0
11 GKS Jaraczewo - OSTROVIA Ostrów Wlkp. 2013-09-28 11:00   0:13
12 OGNIWO Łąkociny - GOS BIAŁY ORZEŁ Koźmin 2013-09-28 11:00   2:7



Kolejka: 4 w dniach 2013-10-03/2013-10-05

 

 

13 GKS Żerków - GOS BIAŁY ORZEŁ Koźmin 2013-10-03 16:00 czwartek 1:1
14 OSTROVIA Ostrów Wlkp. - OGNIWO Łąkociny 2013-10-05 15:00 parowoz 10:1
15 GROM Golina - GKS Jaraczewo 2013-10-05 11:00   5:0
16 CZARNI Dobrzyca - JAROTA Jarocin 2013-10-05 11:00   0:7



Kolejka: 5 w dniach 2013-10-12

 

 

17 JAROTA Jarocin - GKS Żerków 2013-10-12 11:00   3:0
18 GKS Jaraczewo - CZARNI Dobrzyca 2013-10-12 11:00   4:6
19 OGNIWO Łąkociny - GROM Golina 2013-10-12 13:00   0:8
20 GOS BIAŁY ORZEŁ Koźmin - OSTROVIA Ostrów Wlkp. 2013-10-12 12:30   0:5



Kolejka: 6 w dniach 2013-10-19

 

 

21 GKS Żerków - OSTROVIA Ostrów Wlkp. 2013-10-19 11:00   0:3
22 GROM Golina - GOS BIAŁY ORZEŁ Koźmin 2013-10-19 11:00   5:0
23 CZARNI Dobrzyca - OGNIWO Łąkociny 2013-10-19 15:00   4:1
24 JAROTA Jarocin - GKS Jaraczewo 2013-10-19 13:00   7:1



Kolejka: 7 w dniach 2013-10-26

 

 

25 GKS Jaraczewo - GKS Żerków 2013-10-26 11:00   3:5
26 OGNIWO Łąkociny - JAROTA Jarocin 2013-10-26 11:00   0:8
27 GOS BIAŁY ORZEŁ Koźmin - CZARNI Dobrzyca 2013-10-26 13:00   2:1
28 OSTROVIA Ostrów Wlkp. - GROM Golina 2013-10-26 13:00 parowoz 3:0

 

Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz-Trampkarz Młod. grupa 1

RUNDA II

Kolejka: 8 w dniach 2014-04-12/2014-05-01

1 GKS Żerków - GROM Golina 2014-05-01 17:00 21 maja środa 0:2
2 OSTROVIA Ostrów Wlkp. - CZARNI Dobrzyca 2014-04-12 11:00 vo 3:0
3 GOS BIAŁY ORZEŁ Koźmin - JAROTA Jarocin 2014-04-12 11:00   0:7
4 OGNIWO Łąkociny - GKS Jaraczewo 2014-04-12 13:00 vo 3:0



Kolejka: 9 w dniach 2014-04-25/2014-04-26

 

 

5 OGNIWO Łąkociny - GKS Żerków 2014-04-26 11:00   0:7
6 GKS Jaraczewo - GOS BIAŁY ORZEŁ Koźmin 2014-04-26 11:00   0:8
7 JAROTA Jarocin - OSTROVIA Ostrów Wlkp. 2014-04-25 16:30 piątek 1:5
8 CZARNI Dobrzyca - GROM Golina 2014-04-26 11:00   0:5



Kolejka: 10 w dniach 2014-04-30/2014-05-03

 

 

9 GKS Żerków - CZARNI Dobrzyca 2014-05-03 11:00   4:0
10 GROM Golina - JAROTA Jarocin 2014-05-03 11:00   2:2
11 OSTROVIA Ostrów Wlkp. - GKS Jaraczewo 2014-05-03 11:30 walkower 3:0
12 GOS BIAŁY ORZEŁ Koźmin - OGNIWO Łąkociny 2014-04-30 17:30 środa 4:1



Kolejka: 11 w dniach 2014-05-10

 

 

13 GOS BIAŁY ORZEŁ Koźmin - GKS Żerków 2014-05-10 13:00   2:1
14 OGNIWO Łąkociny - OSTROVIA Ostrów Wlkp. 2014-05-10 14:00   0:12
15 GKS Jaraczewo - GROM Golina 2014-05-10 11:00   0:10
16 JAROTA Jarocin - CZARNI Dobrzyca 2014-05-10 10:00 walkower 3:0



Kolejka: 12 w dniach 2014-05-17

 

 

17 GKS Żerków - JAROTA Jarocin 2014-05-17 11:00   0:1
18 CZARNI Dobrzyca - GKS Jaraczewo 2014-05-17 11:00   9:1
19 GROM Golina - OGNIWO Łąkociny 2014-05-17 11:00   6:0
20 OSTROVIA Ostrów Wlkp. - GOS BIAŁY ORZEŁ Koźmin 2014-05-17 11:00   8:0



Kolejka: 13 w dniach 2014-05-23/2014-05-24

 

 

21 OSTROVIA Ostrów Wlkp. - GKS Żerków 2014-05-24 15:00   2:0
22 GOS BIAŁY ORZEŁ Koźmin - GROM Golina 2014-05-23 16:00 piątek 2:1
23 OGNIWO Łąkociny - CZARNI Dobrzyca 2014-05-24 14:00   1:1
24 GKS Jaraczewo - JAROTA Jarocin 2014-05-24 11:00   0:25



Kolejka: 14 w dniach 2014-05-31

 

 

25 GKS Żerków - GKS Jaraczewo 2014-05-31 11:00   13:0
26 JAROTA Jarocin - OGNIWO Łąkociny 2014-05-31 10:00   10:0
27 CZARNI Dobrzyca - GOS BIAŁY ORZEŁ Koźmin 2014-05-31 11:00   0:6
28 GROM Golina - OSTROVIA Ostrów Wlkp. 2014-05-31 11:00   0:2