UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem
Junior młodszy SEZON 2015/2016
Print
I kolejka 05.09 junior 15/16 05-09-2015 10:00 CALISIA 14 Kalisz I 13 : 1 POLONIA Kępno
  05-09-2015 11:00 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 3 : 3 PIAST Kobylin
  05-09-2015 11:00 LKS Gołuchów 1 : 5 LZS Godziesze I
  05-09-2015 13:00 Grom Golina Junior mł 2 : 0 KORONA-POGOŃ Stawiszyn
  05-09-2015 14:00 LZS Doruchów 1 : 4 OSTROVIA Ostrów Wlkp.

II kolejka 12.09 junior 15/16 12-09-2015 10:00 CALISIA 14 Kalisz I 1 : 2 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz
  12-09-2015 11:00 POLONIA Kępno 1 : 3 KORONA-POGOŃ Stawiszyn
  12-09-2015 14:00 OSTROVIA Ostrów Wlkp. 4 : 1 LKS Gołuchów
  12-09-2015 14:00 PIAST Kobylin 2 : 5 LZS Doruchów
  12-09-2015 16:00 LZS Godziesze I 2 : 1 Grom Golina Junior mł

III kolejka 19.09 junior 15-16 19-09-2015 11:00 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 12 : 0 POLONIA Kępno
  19-09-2015 11:00 LZS Doruchów 1 : 5 CALISIA 14 Kalisz I
  19-09-2015 11:00 LKS Gołuchów 2 : 4 PIAST Kobylin
  19-09-2015 11:00 Grom Golina Junior mł 1 : 1 OSTROVIA Ostrów Wlkp.
  19-09-2015 11:00 KORONA-POGOŃ Stawiszyn 3 : 4 LZS Godziesze I

IVkolejka 26.09 junior 15/16 26-09-2015 11:00 POLONIA Kępno 4 : 2 LZS Godziesze I
  26-09-2015 11:00 PIAST Kobylin 1 : 3 Grom Golina Junior mł
  26-09-2015 11:00 CALISIA 14 Kalisz I 5 : 1 LKS Gołuchów
  26-09-2015 11:00 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 5 : 2 LZS Doruchów
  26-09-2015 16:00 OSTROVIA Ostrów Wlkp. 6 : 1 KORONA-POGOŃ Stawiszyn

JM 15/16 V kolejka 03.10 03-10-2015 13:00 LZS Doruchów 6 : 2 POLONIA Kępno
  03-10-2015 13:00 LKS Gołuchów 1 : 2 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz
  03-10-2015 13:00 Grom Golina Junior mł 0 : 0 CALISIA 14 Kalisz I
  03-10-2015 13:00 KORONA-POGOŃ Stawiszyn 3 : 5 PIAST Kobylin
  03-10-2015 13:00 LZS Godziesze I 0 : 9 OSTROVIA Ostrów Wlkp.

JM 15/16 VI KOLEJKA 10.10 10-10-2015 11:00 POLONIA Kępno 0 : 11 OSTROVIA Ostrów Wlkp.
  10-10-2015 11:00 PIAST Kobylin 1 : 1 LZS Godziesze I
  10-10-2015 11:00 CALISIA 14 Kalisz I 0 : 2 KORONA-POGOŃ Stawiszyn
  10-10-2015 11:00 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 2 : 8 Grom Golina Junior mł
  10-10-2015 11:00 LZS Doruchów 4 : 4 LKS Gołuchów

JM 15/16 VII KOLEJKA 17.10 17-10-2015 13:00 LKS Gołuchów 6 : 2 POLONIA Kępno
  17-10-2015 13:00 Grom Golina Junior mł 2 : 0 LZS Doruchów
  17-10-2015 13:00 KORONA-POGOŃ Stawiszyn 0 : 1 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz
  17-10-2015 13:00 LZS Godziesze I 1 : 7 CALISIA 14 Kalisz I
  17-10-2015 13:00 OSTROVIA Ostrów Wlkp. 3 : 0 PIAST Kobylin

VIII KOLEJKA JM 24.10 24-10-2015 11:00 POLONIA Kępno 3 : 5 PIAST Kobylin
  24-10-2015 11:00 LKS Gołuchów 1 : 4 Grom Golina Junior mł
  24-10-2015 14:00 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 5 : 2 LZS Godziesze I
  24-10-2015 14:00 CALISIA 14 Kalisz I 0 : 1 OSTROVIA Ostrów Wlkp.
  30-10-2015 00:00 LZS Doruchów 2 : 2 KORONA-POGOŃ Stawiszyn

IX kolejka junior mł. 31.10 31-10-2015 13:00 Grom Golina Junior mł 5 : 0 POLONIA Kępno
  31-10-2015 13:00 KORONA-POGOŃ Stawiszyn 5 : 0 LKS Gołuchów
  31-10-2015 13:00 LZS Godziesze I 1 : 3 LZS Doruchów
  31-10-2015 13:00 OSTROVIA Ostrów Wlkp. 4 : 1 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz
  31-10-2015 13:00 PIAST Kobylin 0 : 3 CALISIA 14 Kalisz I

X KOLEKJA 03.04.2016 02-04-2016 11:00 PIAST Kobylin 6 : 1 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz
  02-04-2016 11:00 LZS Godziesze I 6 : 3 LKS Gołuchów
  02-04-2016 14:00 POLONIA Kępno 1 : 10 CALISIA 14 Kalisz I
  02-04-2016 14:00 OSTROVIA Ostrów Wlkp. 3 : 0 LZS Doruchów
  02-04-2016 15:00 KORONA-POGOŃ Stawiszyn 4 : 0 Grom Golina Junior mł

JM 21.05.2016 06-04-2016 11:00 Grom Golina Junior mł 0 : 4 LKS Gołuchów

XI KOLEJKA 09.04.2016 09-04-2016 11:00 Grom Golina Junior mł 3 : 0 LZS Godziesze I
  09-04-2016 11:00 KORONA-POGOŃ Stawiszyn 1 : 0 POLONIA Kępno
  09-04-2016 11:00 LKS Gołuchów 1 : 3 OSTROVIA Ostrów Wlkp.
  09-04-2016 11:00 LZS Doruchów 1 : 2 PIAST Kobylin
  09-04-2016 11:00 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 6 : 2 CALISIA 14 Kalisz I

XII KOLEJKA 16/17.04.2016 16-04-2016 11:00 PIAST Kobylin 6 : 2 LKS Gołuchów
  16-04-2016 14:00 POLONIA Kępno 0 : 6 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz
  16-04-2016 15:00 CALISIA 14 Kalisz I 3 : 1 LZS Doruchów
  16-04-2016 15:00 LZS Godziesze I 3 : 0 KORONA-POGOŃ Stawiszyn
  17-04-2016 14:00 OSTROVIA Ostrów Wlkp. 2 : 0 Grom Golina Junior mł

XIII KOLEJKA 23.04.2016 22-04-2016 11:00 Grom Golina Junior mł 2 : 0 PIAST Kobylin
  22-04-2016 11:00 LZS Godziesze I 8 : 0 POLONIA Kępno
  22-04-2016 11:00 KORONA-POGOŃ Stawiszyn 0 : 4 OSTROVIA Ostrów Wlkp.
  22-04-2016 13:00 LKS Gołuchów 1 : 1 CALISIA 14 Kalisz I
  22-04-2016 13:00 LZS Doruchów 3 : 2 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

XIV kolejka 30.04.2016 02-05-2016 00:00 POLONIA Kępno 1 : 6 LZS Doruchów
  02-05-2016 00:00 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 7 : 1 LKS Gołuchów
  02-05-2016 00:00 CALISIA 14 Kalisz I 3 : 4 Grom Golina Junior mł
  02-05-2016 00:00 PIAST Kobylin 3 : 2 KORONA-POGOŃ Stawiszyn
  02-05-2016 00:00 OSTROVIA Ostrów Wlkp. 6 : 2 LZS Godziesze I

JM 07.05.2016 08-05-2016 00:00 OSTROVIA Ostrów Wlkp. 3 : 0 POLONIA Kępno
  08-05-2016 00:00 LZS Godziesze I 5 : 1 PIAST Kobylin
  08-05-2016 00:00 KORONA-POGOŃ Stawiszyn 0 : 4 CALISIA 14 Kalisz I
  08-05-2016 00:00 Grom Golina Junior mł 3 : 2 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz
  08-05-2016 00:00 LKS Gołuchów 4 : 0 LZS Doruchów

JM 14.05.2016 14-05-2016 00:00 POLONIA Kępno 2 : 3 LKS Gołuchów
  14-05-2016 11:00 LZS Doruchów 2 : 1 Grom Golina Junior mł
  14-05-2016 11:00 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 9 : 2 KORONA-POGOŃ Stawiszyn
  14-05-2016 11:00 CALISIA 14 Kalisz I 3 : 1 LZS Godziesze I
  14-05-2016 11:00 PIAST Kobylin 1 : 0 OSTROVIA Ostrów Wlkp.

JM 21.05.2016 21-05-2016 11:00 PIAST Kobylin 11 : 1 POLONIA Kępno
  21-05-2016 11:00 OSTROVIA Ostrów Wlkp. 2 : 2 CALISIA 14 Kalisz I
  21-05-2016 11:00 LZS Godziesze I 5 : 3 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz
  21-05-2016 11:00 KORONA-POGOŃ Stawiszyn 1 : 5 LZS Doruchów

28.05 28-05-2016 13:00 POLONIA Kępno 1 : 4 Grom Golina Junior mł
  28-05-2016 13:00 LKS Gołuchów 3 : 0 KORONA-POGOŃ Stawiszyn
  28-05-2016 13:00 LZS Doruchów 3 : 2 LZS Godziesze I
  28-05-2016 13:00 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 1 : 1 OSTROVIA Ostrów Wlkp.
  28-05-2016 13:00 CALISIA 14 Kalisz I 2 : 2 PIAST Kobylin