UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Młodzi zawodnicy Gromu trenowali z trenerem reprezentacji Polski. 

Nasi młodzi piłkarze wystąpili w IV edycji ogólnopolskiej imprezy Procam Cup dla dzieci z małych miejscowości i wsi, która odbyła się w Chodzieży. W turnieju organizowanym przez firmę Procam uczestniczyło sześć zaproszonych zespołów z województwa wielkopolskiego w tym nasz klub.(Impreza organizowana jest w różnych województwach w których bierze udział po sześć drużyn z danego województwa)

Nasi zawodnicy wzięli udział w treningu który prowadził Marcin Dorna trener młodzieżowej reprezentacji Polski. W imprezie brali udział także Paweł Janas były trener reprezentacji Polski, medalista mistrzostw świata, Rafał Ulatowski dyrektor akademii Lecha Poznań oraz Edi Andradina brazylijski piłkarz występujący w polskiej ekstraklasie z którymi nasi piłkarze mieli możliwość odbyć rozmowy. 

Po treningu piłkarze Gromu zagrali także mecz kontrolny z zespołem z miejscowości Ostrowite z powiatu Słupskiego, który nasza drużyna wygrała.  Piłkarze otrzymali gadżety ufundowane przez PZPN oraz sponsora, a klub komplet strojów.

Udział w imprezie był możliwy dzięki wsparciu pana Krystiana Włodarczyka oraz firmie SKR Golina którym serdecznie dziękujemy za pomoc. W zawodach brało udział 15 zawodników Gromu.  Dziękujemy także  paniom M.Światkowskiej i J. Żuchowskiej za pomoc w opiece podczas wyjazdu.

Obraz może zawierać: 3 osoby, niebo, dziecko, trawa, na zewnątrz i przyroda

Chodziez-trening50

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją, niebo, na zewnątrz i przyroda

Obraz może zawierać: 7 osób, ludzie stoją i na zewnątrz

Chodziez-trening130

Chodziez-trening31

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją, niebo i na zewnątrz

Chodziez-trening145

 zdjęcia ze strony sponsora Procam cup