UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Nie udało się zespołowi seniorów przerwać złej passy i ponownie nie zdobyli punktów tym razem przegrywając z LZS Doruchów 1:2 (0:2)

Spotkanie odbyło się w ramach szóstej kolejki ligi okręgowej.

Początek spotkania należał do zespołu Gromu, który miał okazje na wyjście na prowadzenie jednak zmarnował swoje okazje. Najlepszą miał Piotr Ziętek lecz obrońcy zdołali z linii bramkowej wybić piłkę. Za to goście skorzystali z prezentu jaki otrzymali. Adam Bryll zagrał wprost pod nogi napastnika, który wyszedł sam na sam z Pawłem Maciejewskim i nie zmarnował okazji. Gromowcy od tego momentu grali słabo, widać było po nich że wcześniejsze mecze oraz stracona bramka mocno ciążyła na psychice. Dodatkowo jeszcze przed przerwą goście po wymanewrowaniu linii obrony i uderzeniu głową podwyższyli wynik.

Po zmianie stron Gromowcy nadal przez długi czas grali poniżej swoich możliwości i umiejętności. Dopiero w ostatnim kwadransie zaczęli grać jak mogą i potrafią. Sygnał do ataku dał najlepszy w zespole wykazujący najwięcej woli walki w tym dniu Marcin Szymkowiak, który po akcji z Krzysztofem Gładczakiem trafił do siatki . Od tego momenty Grom nabrał wreszcie odpowiedniej werwy i zaciekle atakował. Niestety nie zdołał nasz zespół po raz kolejny trafić do siatki i nie wywalczył nawet remisu.

GROM - LZS DORUCHÓW 1:2 (0:2)

0:1 Bartłomiej Kawka 26 min

0:2 Bartłomiej Kaźmierczak 36 min

1:2 Marcin Szymkowiak 79 min

GROM: P. Maciejewski, P. Bierła, P. Ziętek Ł. Gożdziaszek (74 Ł. Lis), A. Bryll (46 min C. Janicki), T. Zaremba, K. Gładczak (80  min F. Kornobis), M. Ratajczyk (46 min. K. Stasiak), J. Goździaszek, M. Jelak (65 min K. Mizera), M. Szymkowiak, ponadto w kadrze. W. Jankowski, K. Antoniewicz, trener S. Waszkiewicz