UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Młodziki Gromu w pierwszym spotkaniu ligowym nowego sezonu zwyciężyły Centrę Ostrów 2:1 (1:1)

Nowy sezon rozpoczął zespół z rocznika 2008 Młodzicy, który ligę zainaugurował pojedynkiem z Centrą Ostrów. W poprzednim sezonie zespół spisał się bardzo dobrze zajmując  pierwsze miejsce w drugiej lidze okręgowej młodzików młodszych. W nowych rozgrywkach nastąpiły spore zmiany w drużynie. Do Jaroty Jarocin odszedł trener Paweł Kryś. Z drużyny do innych klubów odeszło także kilku zawodników między innymi do  Jaroty Jarocin i GOS Koźmin w których są czołowymi postaciami. 

Mimo tych zmian drużyna przystąpiła do kolejnego sezonu i udanie rozpoczęła nowe rozgrywki.  Zespół występuje w rozgrywkach dla rocznika 2008 ale składa się w większości z zawodników z rocznika 2009/10 Trenerem drużyny w tym sezonie jest Sebastian Waszkiewicz.

W pierwszej kolejce pokonali rówieśników z Centry Ostrów. Przez całe spotkanie młodzi Gromowcy mieli przewagę , stwarzali sytuacje, ale świetnie spisywał się bramkarz z Ostrowa. Co prawda już na początku meczu Oskar Rybka po akcji z Piotrem Włodarczykiem i Filipem Staszakiem zdobył prowadzenie, jednak po kilku minutach i uderzeniu z rzutu wolnego padło wyrównanie. Gromowcy długo nie mogli ponownie wyjść na prowadzenie dopiero w samej końcówce ponownie Oskar Rybka tym razem technicznym uderzeniem z rzutu wolnego, ku uciesze kolegów trafił do siatki i zapewnił zwycięstwo. Na największe wyróżnienie w tym meczu zasłużyli pewny punkt w zespole Krystian Chojnacki, kapitan Filip Staszak a także strzelec bramek Oskar Rybka. 

W meczu wystąpiło także pięciu młodszych zawodników z drużyny Orlika, którzy nabierali doświadczenia w grze na większej przestrzeni pomagając kolegom w osiągnięciu dobrego wyniku. Spisali się dobrze a największe pochwały za grę zebrał Dominik Ratajczak.

Drużynie z Ostrowa dziękujemy za rywalizację i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach.

GROM GOLINA - CENTRA OSTRÓW 2:1 (1:1)

Jakub Misiak, Jakub Jedrzejak, Mikołaj Biszczak, Krystian Chojnacki, Filip Staszak, Piotr Włodarczyk, Franciszek Michalak, Wojciech Witczak, Oskar Rybka - na zmiany wchodzili Mikołaj Stasik, Kacper Ratajczak, Dawid Świątkowski, Dominik Ratajczak, Hubert Misiak, Antoni Robak. Trener Sebastian Waszkiewicz, kierownik Magdalena Kubiak

Obraz może zawierać: 4 osoby, w tym Sebastian Waszkiewicz i Dariusz Maciejewski, ludzie uprawiający sporty i na zewnątrz

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, niebo i na zewnątrz

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie uprawiający sporty, trawa, dziecko, na zewnątrz i przyroda, tekst „SKF”