UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Młodzicy Gromu odnieśli w drugiej kolejce drugie zwycięstwo tym razem pokonując na wyjeździe GOS Koźmin 3:1 (2:1)

Zespół z Koźmina w dotychczasowych dwóch kolejkach pokonał Centrę Ostrów 6:0 i Piast Blizanów 10:1 i był faworytem przed meczem z Gromem, jednak nasi młodzi gracze zagrali bardzo dobre spotkanie zasłużenie wygrywając. Prowadzenie dla Gromu świetnym uderzeniem z rzutu wolnego zdobył Oskar Rybka trafiając  z ponad dwudziestu metrów w "okienko" bramki. . Kilka minut później gospodarze wyrównali po rzucie rożnym. Jeszcze przed przerwą Gromowcy się zrewanżowali i także po rzucie rożnym ponownie wyszli na prowadzenie a do bramki po dośrodkowaniu Piotra Włodarczyka trafił Franciszek Michalak.

Po zmianie stron trwała wyrównana walka ale więcej sytuacji stwarzali Gromowcy, dobrze grą obronną kierowali bramkarz Jakub Misiak oraz stoper Jakub Jędrzejak dzięki czemu rywale nie mieli klarownych okazji do zdobycia bramek. Dzięki bardzo dobrej grze w pomocy Grom wyprowadzał groźne akcje kończone uderzeniami, w wyniku dobrej współpracy pomiędzy Włodarczykiem, Stasiakiem i Michalakiem.Solidnie zagrał Mikołaj Stasik grając nie na swojej nominalnej pozycji pokazał że drzemią w nim spore możliwości.  Nie do przejścia dla rywali był Chojnacki który oprócz bardzo dobrej gry w obronie zaliczył asystę przy trzeciej bramce której autorem był najlepszy strzelec w zespole Oskar Rybka. W meczu grali także młodsi zawodnicy z grupy Orlik, którzy zbierają doświadczenie w starszej grupie Dawid Świątkowski, Dominik Ratajczak, Hubert Misiak i Antek Robak walnie przyczyniając, się do zwycięstwa grając dobre spotkanie. 

" Dziś zadowolony jestem przede wszystkim z gry, pokazaliśmy się z dobrej strony na tle solidnego rywala. Graliśmy bardzo dojrzale z charakterem, wykazując się dużą odpowiedzialnością za grę dla zespołu. Indywidualnie każdy z graczy pokazał swoje mocne strony w tym meczu i to bardzo cieszy, dzięki temu graliśmy także solidnie jako zespół. Gratuluje także dobrej postawy młodszym zawodnikom, którzy wsparli nas w tym meczu. Widać że praca w grupie Orlik jest na wysokim poziomie. Efektem dobrej postawy  pod względem technicznym i taktycznym był wygrany dziś mecz co oczywiście też cieszy" - podsumował trener Sebastian Waszkiewicz.

Na meczu stawiło sie liczne grono rodziców, którym dziękujemy za wsparcie.

W kolejnym spotkaniu Młodzicy Gromu w sobotę o godzinie 11.00 podejmować będą Piast Blizanów.

GOS Akademia Koźmin - Grom Golina 1:3 (1:2)

Jakub Misiak, Tobiasz Chojnacki, Jakub Jędrzejak, Mikołaj Stasik, Piotr Włodarczyk, Filip Stasiak, Franciszek Michalak, Dawid Świątkowski, Oskar Rybka , na zmiany wchodzili: Dominik Ratajczak, Hubert Misiak, Antek Robak. Trenerzy Sebastian Waszkiewicz, Piotr Kowalczyk, kierownik Magdalena Kubiak.

Obraz może zawierać: 13 osób, w tym Sebastian Waszkiewicz, ludzie stoją, niebo, dziecko i na zewnątrz