UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz-młodzik starszy, gr. I

 

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2012-09-08

1 RASZKOWIANKA Raszków - JAROTA Jarocin 2012-09-08 11:00   1:4
2 ANTONIO Jarocin - GKS Żerków 2012-09-08 11:00 Oś.Tumidaj 1:1
3 GROM Golina - GKS Jaraczewo 2012-09-08 11:00   2:4
4 BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp. - STAL Pleszew 2012-09-08 11:00 Staniew 0:0


Kolejka: 2 w dniach 2012-09-15

5 JAROTA Jarocin - STAL Pleszew 2012-09-15 15:00   0:2
6 GKS Jaraczewo - BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp. 2012-09-15 19:10   4:0
7 GKS Żerków - GROM Golina 2012-09-15 11:00   1:1
8 RASZKOWIANKA Raszków - ANTONIO Jarocin 2012-09-15 10:00   0:10


Kolejka: 3 w dniach 2012-09-22

9 ANTONIO Jarocin - JAROTA Jarocin 2012-09-22 11:00 Oś.Tumidaj 4:0
10 GROM Golina - RASZKOWIANKA Raszków 2012-09-22 11:00   14:0
11 BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp. - GKS Żerków 2012-09-22 11:00 Staniew 1:0
12 STAL Pleszew - GKS Jaraczewo 2012-09-22 11:00   4:1


Kolejka: 4 w dniach 2012-09-29

13 JAROTA Jarocin - GKS Jaraczewo 2012-09-29 10:00   5:3
14 GKS Żerków - STAL Pleszew 2012-09-29 11:00   0:1
15 RASZKOWIANKA Raszków - BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp. 2012-09-29 11:00   0:6
16 ANTONIO Jarocin - GROM Golina 2012-09-29 11:00   1:1


Kolejka: 5 w dniach 2012-10-06

17 GROM Golina - JAROTA Jarocin 2012-10-06 11:00   1:1
18 BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp. - ANTONIO Jarocin 2012-10-06 11:00 Staniew 3:2
19 STAL Pleszew - RASZKOWIANKA Raszków 2012-10-06 11:00   10:0
20 GKS Jaraczewo - GKS Żerków 2012-10-06 13:00   5:3


Kolejka: 6 w dniach 2012-10-13

21 JAROTA Jarocin - GKS Żerków 2012-10-13 12:00   1:1
22 RASZKOWIANKA Raszków - GKS Jaraczewo 2012-10-13 11:00   3:9
23 ANTONIO Jarocin - STAL Pleszew 2012-10-13 11:00 Oś.Tumidaj 1:1
24 GROM Golina - BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp. 2012-10-13 11:00   1:1


Kolejka: 7 w dniach 2012-10-20

25 BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp. - JAROTA Jarocin 2012-10-20 11:00 Staniew 2:1
26 STAL Pleszew - GROM Golina 2012-10-20 11:00   2:1
27 GKS Jaraczewo - ANTONIO Jarocin 2012-10-20 11:00   2:2
28 GKS Żerków - RASZKOWIANKA Raszków 2012-10-20 11:00   5:0

 

Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz-młodzik starszy, gr. I

RUNDA II

Kolejka: 8 w dniach 2013-04-20

1 JAROTA Jarocin - RASZKOWIANKA Raszków 2013-04-20 17:00   10:1
2 GKS Żerków - ANTONIO Jarocin 2013-04-20 11:00 b.Żerków 0:1
3 GKS Jaraczewo - GROM Golina 2013-04-20 11:00   2:7
4 STAL Pleszew - BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp. 2013-04-20 11:00   0:0


Kolejka: 9 w dniach 2013-04-27

5 STAL Pleszew - JAROTA Jarocin 2013-04-27 11:00   2:1
6 BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp. - GKS Jaraczewo 2013-04-27 11:00 b.Staniew 3:3
7 GROM Golina - GKS Żerków 2013-04-27 11:00   1:1
8 ANTONIO Jarocin - RASZKOWIANKA Raszków 2013-04-27 11:00 b.Tumidaj 8:1


Kolejka: 10 w dniach 2013-05-04

9 JAROTA Jarocin - ANTONIO Jarocin 2013-05-04 11:00   2:1
10 RASZKOWIANKA Raszków - GROM Golina 2013-05-04 15:00   0:10
11 GKS Żerków - BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp. 2013-05-04 11:00 Żerków 3:0
12 GKS Jaraczewo - STAL Pleszew 2013-05-04 11:00   2:3


Kolejka: 11 w dniach 2013-05-11

13 GKS Jaraczewo - JAROTA Jarocin 2013-05-11 11:00   3:7
14 STAL Pleszew - GKS Żerków 2013-05-11 10:00   1:0
15 BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp. - RASZKOWIANKA Raszków 2013-05-11 11:00 b.Staniew 6:1
16 GROM Golina - ANTONIO Jarocin 2013-05-11 11:00   0:1


Kolejka: 12 w dniach 2013-05-18

17 JAROTA Jarocin - GROM Golina 2013-05-18 11:00   2:0
18 ANTONIO Jarocin - BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp. 2013-05-18 11:00 Tumidaj 0:0
19 RASZKOWIANKA Raszków - STAL Pleszew 2013-05-18 11:00   1:12
20 GKS Żerków - GKS Jaraczewo 2013-05-18 11:00 Żerków 4:0


Kolejka: 13 w dniach 2013-05-25

21 GKS Żerków - JAROTA Jarocin 2013-05-25 11:00 Żerków 0:4
22 GKS Jaraczewo - RASZKOWIANKA Raszków 2013-05-25 11:00   9:3
23 STAL Pleszew - ANTONIO Jarocin 2013-05-25 11:00   1:1
24 BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp. - GROM Golina 2013-05-25 11:00 Staniew 2:1


Kolejka: 14 w dniach 2013-06-01

25 JAROTA Jarocin - BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp. 2013-06-01 10:00   3:0
26 GROM Golina - STAL Pleszew 2013-06-01 11:00   2:5
27 ANTONIO Jarocin - GKS Jaraczewo 2013-06-01 11:00 Tumidaj 7:1
28 RASZKOWIANKA Raszków - GKS Żerków 2013-06-01 11:00   2:10