Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

W ostatnim meczu rundy jesiennej zespół Orlików zremisował 3:3 w Żerkowie z  tamtejszym GKS.

Podsumowanie meczu przez trenera Pawła Krysia

"Ostatnia potyczka ligowa w tej rundzie przyniosła wiele emocji. Pierwszego gola w 10 minucie zdobyli piłkarze GKS-u wykorzystując chwilę nieuwagi w linii obrony Gromowców. Siedem minut później udało nam się doprowadzić do remisu, po dwójkowej akcji Oskar Rybka, zakończył akcję mierzonym uderzeniem po prostopadłym podaniu Filipa Staszaka. Nasza radość nie trwała długo, ponieważ 3 minuty później przegrywaliśmy z drużyną Żerkowa 2:1. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Druga odsłona rozpoczęła się od idealnie wykonanego rzutu wolnego przez Julię Jaśniak, która trafiła w samo okienko bramki przeciwnika. Mecz w drugiej połowie się wyrównał, ale to przeciwnicy ponownie cieszyli się z prowadzenia, na które  bardzo szybko odpowiedzieliśmy kolejną składną akcją wykończoną przez Szymona Nowaka. Ostatnie minuty spotkania to nasza dominacja. Niestety w zdobyciu kolejnej bramki skrzętnie przeszkadzali nam zawodnicy Żerkowa oraz sędzia spotkania, który przerwał nasze dwie akcje w których wychodziliśmy na czyste pozycje. W jednej sytuacji błąd połowy prawdopodobnie o centymetry, (na boiskach orlika nie ma wyrysowanych linii) a także aut - ten sam przypadek. Podsumowując mogę śmiało powiedzieć, że zagraliśmy najlepszy mecz w tej rundzie. Bardzo dobrze realizowaliśmy zadania związane z nowym ustawieniem. Potrafiliśmy również odnaleźć się w drugiej połowie, w sytuacji, gdy przegrywaliśmy 3:2 i zmieniliśmy system gry na ustalony w przerwie meczu. Gratulacje dla całego zespołu !! Brawo !!"

GKS ŻERKÓW - GROM GOLINA 3:3 (2:1)

Było to ostanie spotkanie w tej rundzie. Nasz zespół w 6 spotkaniach zdobył 8 punktów, po dwa mecze zwyciężając , remisując i doznając dwóch porażek . Zajmuje czwarte miejsce w stawce siedmiu zespołów.