Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Porażką rozpoczęła rozgrywki Młodzika Młodszego nasza najmłodsza grupa w Dobrzycy

Czarni Dobrzyca 5 - 1 Grom Golina

Honorową bramkę dla Gromu zdobył Konrad Cieślak po asyście Mikołaja Patoki

Na inauguracje ligi nowo stworzona ekipa z roczników 2002 i młodsi uległa w Dobrzycy miejscowym Czarnym. Z powodu choroby nie mógł wystąpić bramkarz a z powodu kontuzji dwóch graczy z pola. Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze zdobywając dwie bramki po rzutach rożnych. Gromowcy przed przerwą odpowiedzili jedną bramką po akcji dobrze grającego w swoim debiucie Andrzejczaka oraz Patoki bramke zdobył Cieślak. Po przerwie gospodarze wykorzystali nasze błędy w ustawieniu, a także „niewidoczne” spalone dla sędziego. Mecz zakończył się wynikiem 1-5. Mimo, że ten rezultat nie oddaje w pełni przebiegu meczu. Świetnie na lewej obronie spisał się Chlebowski, który jest o 2 lata młodszy od swoich kolegów(2004 rocznik).

W meczu z Dobrzycą debiuty zaliczyli: Marcel Szczepaniak(2002), Czarek Janicki(2002), Marcel Kwieciński(2002), Mikołaj Młokosiewicz(2002), Nikodem Kot(2005), Mikołaj Andrzejczak(2005) - podsumował trener Miłosz Patoka

Skład: M. Kwieciński, W. Jankowski, C. Janicki, M. Szczepaniak, I. Chlebowski, K. Rybarczyk, B.Grobelny(kapitan), K. Cieślak, M. Patoka

Na zmiany wchodzili: K. Jankowski, E. Walczak, M. Andrzejczak, M. Młokosiewicz, N. Kot, F. Borkowski

Czarni Dobrzyca 5 – 1 Grom Golina