Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

http://gromgolina.pl/images/aa_logo_Grom_Golina.png Juniorzy młodsi występujący w klasie okręgowej przegrali na wyjeździe z liderem tabeli Ostrovią Ostrów 0:2 (0:0)

Tym razem swój mecz juniorzy rozegrali w niedzielę. Był to mecz na szczycie tabeli. Ostrovia zajmuje pierwsze miejsce w tabeli , nasz zespół przed tym spotkaniem zajmował pozycję wicelidera.

17 kwietnia drużyna juniorów udała się na mecz na szczycie grupy okręgowej z Ostrovia Ostrów. Już przed meczem było wiadomo że to nie będzie łatwy mecz. Potwierdziło się to już na początku meczu. Liczne rzuty rożne i wrzutki w pole karne gospodarzy sprawiały ogromne problemy naszym GROMowcą. Mieliśmy dużo szczescia, gdy najpierw Krzysztof Antoniewicz obronił strzał z bliskiej odległości nabiegajacego rywala, a następnie po rzucie rożnym przeciwnik pomylil sie z 2 metrów uderzając pilką w poprzeczke. Goliniacy nie mieli w tym spotkaniu niczego do powiedzenia. Dobra organizacja w środku Ostrowian sprawiła że nie było możliwości gry ziemią, a próby długich piłek kończyły się na głowach rywala. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo, choć napastnik z Ostrowa oddał przed przerwą dobry strzał z 16 metrów. Tym razem znów popisał się nasz bramkarz. Druga połowa to już koncert gry przeciwnika. Oddali oni dwa szybkie ciosy na początku. Obie bramki strzelając po wrzutkach. Mimo tego że Gromowcy dawali z siebie wszystko nic im nie udawało się zrobić pod bramką rywala, a Ostrovia ciągle atakowała, lecz nie udało im się trzeci raz pokonać naszego bramkarza.

Krzysztof Antoniewicz - Aleksander Kubiak, Patryk Mankiewicz, Miłosz Wachowiak, Marcin Walczak - Kacper Mizera, Jakub Nowicki, Marcel Mikołajewski, Łukasz Walczak, Adam Bryll - Patryk Migalski na zmiany wchodzili: Kacper Radomski, Cezary Janicki.