Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Trampkarze Gromu zwyciężyli w Kaliszu KKS 1:0 (0:0) Gromowcy mają doskonałą serię spotkań wyjazdowych z zespołami z Kalisza. W tym roku trampkarze ograli już tam Calisię a w poprzednich dwóch sezonach zwyciężali tam juniorzy. Dzięki kolejnemu zwycięstwu bardzo dobrze grający trampkarze są w ścisłej czołówce tabeli.

Ekipa trampkarza starszego podczas wyjazdu do Kalisza pokonała miejscowy KKS Włókniarz 1:0.
Pierwszą połowę rozpoczęli Gromowcy. Dużo sytuacji stwarzała nasza drużyna lecz nie mogli żadnej z nich wykorzystać. Kaliscy piłkarze dużo grali piłką i wykorzystywali dobry przegląd pola i  często zagrywali prostopadłe zagrania, lecz świetnie spisujący się Krzysztof Antoniewicz oraz stoperzy Kacper Mizera oraz Miłosz Wachowiak przecinali niemal każde zagranie. Bezbramkowo zakończyła się pierwsza połowa. Po rozpoczęciu drugiej części podopieczni Grzegorza Walczaka i Łukasza Goździaszka stwarzali sobie wiele sytuacji, mądrze ustawiali się taktycznie aż w końcu po akcji Łukasza Walczaka i Jakuba Nowickiego na linii 16-go metra oddał strzał z prostego podbicia Adam Bryll, który umieścił piłkę w siatce mierząc tuż przy słupku. Po przejęciu prowadzenia szczelnie ustawialiśmy się w obronie i wszyscy podłączali się zarówno do obrony jak i ataku. Po krótkim czasie świetna akcję przeprowadził  Patryk Migalski, który po przejściu obrońców oddał potężny strzał lecz piłka trafiła w poprzeczkę. Walka trwała do samego końca, oby dwie drużyny dawały z siebie wszystko ale żaden z zespołów nie umieścił już piłki w siatce i GROMOWCY zwyciężyli 1:0