Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

W ostatniej grze kontrolnej przed nowym sezonem Grom pokonał Biały Orzeł Koźmin 3:1

W pierwszej połowie padły trzy bramki, najpierw po składnej akcji i podaniu Krzysztofa Potarzyckiego prowadzenie dla Gromu uzyskał Krzysztof Potarzycki , goście wyrównali w 27 minucie po błędzie w wyprowadzeniu piłki, jeszcze przed przerwą ponownie na prowadzenie wyprowadził zespół Krzysztof Gładczak wykorzystując błąd stoperów i bramkarza. Przed przerwą bramki dla Gromu mogli jeszcze zdobyć Potarzycki w sytuacji sam na sam, Nowicki nie trafił w bramkę oraz Wachowiak głową po rzucie rożnym.

Po zmianie stron obie ekipy miały kilka okazji do zdobycia bramek między innymi trafiając w poprzeczki, jedyną bramkę w tej części meczu zdobył ponownie Gładczak po zagraniu Potarzyckiego. Do siatki rywali mogli trafić jeszcze Nowicki po przytomnym zagraniu Tomasza Zaremby, Stasiak, Goździaszek oraz dwukrotnie Gładczak. Rywale najlepszą okazję mieli w końcówce meczu jednak w jednej akcji dwukrotnie świetną interwencją popisał się Krzysztof Antoniewicz.

W drużynie z Koźmina wystąpił były gracz Gromu Patryk Bierła.

Był to ostatni sprawdzian dla obu ekip przed rozpoczęciem rundy jesiennej w klasie okręgowej.

sędziował Adam Kuzia (Koźmin)

1:0 Krzysztof Gładczak (11 min)

1:1 27 min

2:1 Krzysztf Gładczak (40 min)

3:1 Krzysztof Gładczak (67 min)

Paweł Maciejewski (46 Krzysztof Antoniewicz), Cezary Janicki  (46 min Łukasz Lis) Bartosz Becela (60 min zawodnik testowany) , Remigiusz Sobczak, Miłosz Wachowiak, Kamil Stasiak, Jakub Goździaszek, Jakub Nowicki (46 min Tomasz Zaremba), Krzysztof Potarzycki (70 Jakub Nowicki), Krzysztof Gładczak (80 min Kacper Radomski), Bartosz Kornobis (70 min Szymon Biadała)