Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

http://gromgolina.pl/images/aa_logo_Grom_Golina.pngW ostatnim spotkaniu w sezonie seniorzy pokonali na wyjeździe Wicher Mycielin 10:2 (7:1) pobijając rekord klubowy w rozgrywkach A klasy

Na ostatnie spotkanie 2015/2016 Gromowcy udali się do Korzeniewa gdzie  zagrali na  z innym beniaminkiem Wichrem Mycielin. W naszym zespole w pierwszej jedenastce wyszło, aż siedmiu młodzieżowców, między innymi debiutujący w seniorach utalentowany bramkarz Krzysztof Antoniewicz.

Grom podobnie jak w meczu wyjazdowym z Prosną , zagrał z rozbudowaną linią pomocy, bez nominalnego napastnika. Od początku spotkania Gromowcy osiągnęli zdecydowaną przewagę szybko dokumentując ją bramką zdobytą przez bardzo skutecznego w końcówce sezonu Krzysztofa Potarzyckiego. Po kilku minutach powinno być dwa do zera, jednak dwóch doskonałych okazji nie wykorzystał Adam Skałecki. Jednak swoją dominacje na boisku goście potwierdzili w kolejnych minutach rozstrzygając losy mecz. Najpierw w 18 minucie po ładnej zespołowej akcji swoją debiutancką bramkę w seniorach zdobył Jakub Goździaszek precyzyjnym uderzeniem piłka jeszcze odbiła się od słupka nie dając szans na obronę. (Jakub zaliczył bardzo dobre spotkanie kilkakrotnie zagrywając precyzyjne prostopadłe podania)  Już minutę później po kolejnej koronkowej akcji wynik podwyższył Krzysztof Gładczak. Gromowcy wykorzystując dobrze przygotowaną murawę grali na małą liczbę kontaktów , przyspieszając grę i już do przerwy rozstrzygnęli losy meczu. W 27 minucie swoją drugą bramkę zdobył Krzysztof Potarzycki, a po minucie pierwsze trafienie w meczu zaliczył Adam Skałecki. Gromowcy grali swobodnie , grając "po ziemi" z dużą ilością podań i precyzyjnymi zagraniami prostopadłymi stwarzali kolejne okazje. Jeszcze przed przerwą zaliczyli dwa trafienia.  Najpierw hattrricka przed przerwą zaliczył siedemnastoletni Krzysztof Potarzycki. Ostatnią bramkę przed gwizdkiem na przerwę zdobył niespełna szesnastoletni  Miłosz Wachowiak stając się najmłodszym strzelcem bramki w historii klubu w zespole seniorskim. Grom zdobył przed przerwą siedem bramek, a mógł jeszcze więcej kilku okazji nie wykorzystując. Drugą bramkę mógł zdobyć także Wachowiak jednak po rzucie rożnym z linii bramkowej po jego strzale głową piłkę wybili obrońcy. W ostatniej minucie pierwszej połowy honorowe trafienie zaliczyli miejscowi. Po wyrzucie z autu i zamieszaniu w polu karnym , udaną paradą popisał się bramkarz Antoniewcz, jednak przy dobitce nie miał już szans. Do przerwy Grom prowadził 7-1 i było to najwyższe prowadzenie do przerwy w historii klubu.

Po zmianie stron Grom już nie grał tak skutecznie, jednak zwiększył prowadzenie i ostatecznie pobił klubowy rekord najwyższego zwycięstwa. Najpierw ósmą bramkę zdobył w 51 minucie Arkadiusz Kowalczyk najbardziej doświadczony gracz Gromu, pięknie spinając listę strzelców w tym meczu (przez wiele lat Arek był najmłodszym strzelcem w historii klubu)  W 57 minucie drugą swoją bramkę w meczu, a dziewiątą dla Gromu w tym dniu zaliczył Adam Skałecki. Wicher także w tej części meczu zaliczył jedno trafienie. Po rzucie wolnym bramkę zdobył najlepszy gracz miejscowych Adrian Brajer. Jednak ostatnie słowo należało do mającego doskonałą rundę wiosenną Krzysztofa Potarzyckiego , który zdobył swoją czwartą bramkę w tym meczu i Grom zakończył spotkanie z dwucyfrowym wynikiem. Także w tej części Gromowcy mogli zaliczyć jeszcze więcej trafień , najlepszą sytuację zmarnował Potarzycki. W ostatnich kwadransie w ataku zagrał bramkarz Michał Olejnik i też był bliski trafienia. Ostatecznie Grom po doskonałej pierwszej połowie odniósł najwyższe w historii zwycięstwo udanie kończąc sezon. Przypomnijmy pierwszy sezon w A klasie po powrocie klubu do rozgrywek seniorskich. Jako beniaminek Grom uplasował się na solidnym siódmym miejscu.

Obecnie trwa okres roztrenowania, który zakończony zostanie 26 czerwca turniejem w Łąkocinach.

GROM : Krzysztof Antoniewicz, Łukasz Goździaszek, Piotr Ziętek, Szymon Bryll, Marcin Bryll, Błażej Skałecki (75 min Piotr Kryś), Miłosz Wachowiak (46 min Marcel Mikołajewski), Krzysztof Gładczak  (46 min Arkadiusz Kowalczyk), Jakub Goździaszek, Krzysztof Potarzycki , Adam Skałecki (75 min Michał Olejnik)

0:1 Krzysztof Potarzycki (3 min)

0:2 Jakub Goździaszek (15 min)

0:3 Krzysztof Potarzycki (19 min)

0:4 Adam Skałecki (26 min)

0:5 Krzysztof Gładczak (33 min)

0:6 Miłosz Wachowiak (37 min)

0:7 Krzysztof Potarzycki (41 min)