Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

W przedostatniej kolejce rozgrywek trampkarzy starszych Gromowcy pokonali zdecydowanie  Białego Orła Koźmin 6:1   Bramki zdobyli Patryk Migalski i Miłosz Wachowiak po dwie oraz Adam Bryll i Szymon Kościelniak po jednej.

Dnia 25.10.2014r. drużyna trampkarza starszego Gromu Golina rozegrała mecz z jednym z outsiderem ligi - GOS Koźmin wlkp. Różnice klasy było widać od początku. Gromowcy od razu ruszyli do pressingu i po odbiorze piłki bramkę w długi róg zdobył Patryk Migalski, a była to dopiero druga minuta. Ataki nie ustawały i trzy minuty pózniej padł kolejny gol. Gromowcy wywalczyli rzut rożny a w odpowiednim miejcu znalazł sie Szymon Kościelniak i umieścił piłkę w siatce. Niestety trampkarze poczuli się zbyt pewnie. Goście wywalczyli pierwszy swój rożny w meczu i po błędzie naszej obrony w zamieszani pod bramkowym przyjezdni zdobyli bramkę kontaktową. Gromowcy przebudzili się, lecz brakowało rozegrania i wszystkie piłki były za mocno posyłane do naszych napastników. Świetną piłkę jednak na Adama Brylla posłał Miłosz Wachowiak, a ten z zimną krwią wygrał pojedynek "sam na sam" z bramkarzem i do przerwy było 3:1 dla gospodarzy.

Druga połowa przebiegała podobnie jak pierwsza. Gromowcy atakowali, mieli wiele sytuacji bramkowych, lecz brakowało wykończenia lub w ostatniej chwili strzały blokowali obrońcy Kożmina. Przyjezdni starali się grać z kontry, lecz wszystkie piłki były przerywane przez naszych stoperów lub dobrą grą na przedpolu popisywał się nasz bramkarz Kacper Radomski. W 60 minucie meczu nasz trener wykonał kilka zmian, które zmieniły obraz meczu. Goście rzadko kiedy wychodzili ze swojej połowy, a Gromowcy atakowali z chęcią strzelenia kolejnych bramek. Ale znów brakowało wykończenia. Nareszczie w 68 minucie rzut rożny wykonywany przez naszego piłkarza na gola zamienił Miłosz Wachowiak. Cztery minuty później świetne podanie otrzymał Patryk Migalski i strzelił swojego drugiego gola w tym meczu i było 5:1. Chwilę później Grom znów miał rzut rożny, którego na bramkę zamienił... Miłosz Wachowiak.

Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Gromu Golina, który dzięki temu i korzystnych wynikach meczów: KKS Włókniarz Kalisz - Stal Pleszew 4:2, Calisia Kalisz - Centra Ostrów 0:0 awansował na trzecie miejsce i ma już tylko cztery punkty straty do aktualnego lidera Stali Pleszew. Na pochwałę zasługuje cały nasz zespół:

Bramkarz: Kacper Radomski - Marcin Walczak, Miłosz Wachowiak, Kacper Mizera, Oskar Bierła- Jakub Nowicki, Szymon Kościelniak, Kacper Nowakowski, Oskar Młokosiewicz, Łukasz Walczak - Patryk Migalski

Ławka rezerwowych: Adam Bryll, Bartosz Grobelny, Krzysztof Antoniewicz, Adam Pluta

Trener: Grzegorz Walczak